ZAP-A-GAP CA+ (Green Label) - medium viscositeit
ZAP-A-GAP CA+ (Green Label) - medium viscositeit
Omschrijving
ZAP-A-GAP CA+ (Green Label) - medium viscositeit
- 1 Oz. - 28,3 gram
Vult gaten op. Werkt goed op hardere houtsoorten zoals maple en sparren, werkt zelfs op vettige oppervlakken! Sommige toepassingen naast hobby's en ambachten omvatten; productie en reparatie van sieraden, taxidermie, poolkeu-tips, darts, boogschieten, messen maken, schimmels en patronen maken, meubels overspuiten en antieke reparatie, en voor vissen, vlieglijnlassen en vliegbinden. Houtdraaiers en fabrikanten van op maat gemaakte houtproducten waarderen het vermogen van ZAP-A-GAP CA + om hun projecten te helpen redden door scheuren op te vullen en te verlijmen die vaak voorkomen in duur hard hout. Staat 7 tot 10 seconden toe voor positionering. Versnel de kuur met Zip Kicker.
Werkt het beste op:
- De meeste kunststoffen
- Pottenbakkerij
- Rubber
- Fineer
- Hout
- Aluminium
- keramisch
- Leer
- Glasvezel
- Metaal
Verzending
Bestellingen vanaf €150,- gratis verzonden binnen Nederland en vanaf €199,- naar België en Duitsland!
Besteld voor 16.00 uur en is het product op voorraad? Dan wordt het pakket dezelfde dag verstuurd. Heeft u een bestelling waarvan het hout op dikte geschuurd dient te worden, dan kan het zijn dat uw bestelling de volgende dag verstuurd wordt.
Al onze bestellingen worden verstuurd via PostNL en hebben een Track & Trace nummer.
Kosten voor verzenden zijn binnen Nederland:
Brievenbuspakje tot 2Kg. € 4,50 Pakket tot 30 Kg. € 7,50
Verzendkosten voor België en Duitsland: Pakketten van 1 tot 30 Kg. €9,50
|
Verzendkosten voor alle overige landen (wereld)
Pakketten tot 2 kg. €25,- Pakketten tot 5 kg. €36,- Pakketten tot 10 kg. €60,- Mocht er iets niet in orde zijn met een levering, laat het ons zo snel mogelijk weten op support@gitaarbouwwinkel.nl
|
Reviews (1)
erg goed
top lijm, perfect voor fretwerk